Nerijetki su pokušaji indie studija s horor igrama. I mnogi ostanu neprepoznati od igrača, ne samo zbog količine takvih naslova, nego i nedostatka promocijske snage, podrške, kvalitete ideje i izvedbe, ali ponekad i sreće. 

Ako bi morali izabrati jedan takav projekt, koji je dovoljno čudan koliko i neugodan, k tome dolazi s game development scene koja je poznata po uvrnutim psihološkim trilerima i hororcima, onda bi to bio CrimeSceneCleaners|特殊清掃 japanskog studija ribbongamez

U ovom hororcu prihvaćamo se posla čistača mjesta zločina. I kao da to nije dovoljno, protagonist će pri tome početi osjećati prisutnost nečega što nikad nije osjetio.

Uz priloženi trailer, nemamo više informacija od navedenog – osim da se radi o walking simulatoru i da uskoro dolazi na Steam. Koliko god su informacije šture i trailer vuče pomalo na trash horor, barem se ideja čini drukčijom i potencijalno interesantnom za ljubitelje žanra. A i cijena bi trebala biti korektna (u najavi je 4.99 eur).